F A Q

Najczęściej zadawane pytania

Panele ścienne 3d wykonane są z bardzo miękkiej pianki poliuretanowej. Jej ogromną zaletą są nylonowe włókna, które sprawiają, że panele są miękkie i miłe w dotyku, niezwykle estetyczne i bezpieczne w użytkowaniu.

Panele ścienne 3d pełnią kilka funkcji, dzięki którym Twoje wnętrza nabiorą wyjątkowego blasku i unikalnego wyglądu. Oferujemy zróżnicowane kształty, grubości, a także szeroką gamę kolorów, dzięki czemu nasze panele pełnią funkcje estetyczne.
Dzięki wieloletniej trwałości paneli, można je – przy regularnym zachowaniu czystości – użytkować przez wiele lat.
Dodatkowo panele ścienne 3d dzięki strukturze pianki poliuretanowej posiadają funkcję dźwiękoszczelności.

Tak, nasze panele produkowane są w Polsce.
Panele ścienne 3d można bardzo łatwo wyczyścić przy użyciu rolki do ubrań lub odkurzaczem z końcówką do mebli tapicerowanych. Przy regularnym zachowywaniu czystości, panele ścienne 3d zachowają trwałość i oryginalny wygląd na długie lata.
Niestety nie posiadamy w ofercie paneli w kolorze białym. Po wnikliwych testach zrezygnowaliśmy z takiej możliwości, gdyż panele w kolorze białym mają tendencję do żółknięcia z czasem i trudno zachowywać je w czystości.
Panele ścienne produkujemy wyłącznie na zamówienie, a więc jeśli Klient życzy sobie tylko jedną sztukę, to jak najbardziej jest taka możliwość. Zachęcamy jednak do zamówień większej liczby, gdyż tylko dzięki temu mogą Państwo stworzyć niepowtarzalne i kreatywne wnętrze własnego domu przy użyciu naszych paneli.
Zachęcamy do zapoznania się z Galerią Wnętrz na naszej stronie, gdzie przedstawiamy kreatywne pomysły na urządzenie własnego wnętrza. Jeśli jednak wciąż są Państwo niezdecydowani to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu mailowego lub telefonicznego.