O nas

Tworzymy wyjątkowe piękno Twoich ścian

WallMarket to polski producent wysokiej klasy miękkich paneli ściennych 3d, które są innowacyjnym produktem na rynku, stale zyskując uznanie wśród naszych Klientów.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji paneli ściennych, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu wysoką jakość, unikalne wzory, grubości oraz szeroką gamę kolorów.

Dzięki zróżnicowaniu, jesteśmy w stanie dopasować się do oczekiwań najbardziej wymagających Klientów.

Jeśli szukają Państwo unikalnej aranżacji do salonu, biura, a może do pokoju dziecięcego to z przyjemnością doradzimy w wyborze odpowiednich paneli ściennych.

Na naszej stronie prezentujemy wyjątkowe aranżacje wnętrz, która mogą być inspiracją przy stworzeniu unikalnego wnętrza.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy ponadto do naszej sekcji Pytania i odpowiedzi, gdzie znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje o naszych produktach. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania lub chcą Państwo zamówić nasze produkty to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Jako polski producent miękkich paneli ściennych 3d, zapraszamy do współpracy również sklepy internetowe, sklepy stacjonarne oraz architektów wnętrz.

Jesteśmy otwarci na wszelką formę współpracy na dogodnych warunkach. Oferujemy stały dostęp do naszych produktów, atrakcyjne prowizje od sprzedaży, a także na specjalne życzenie Partnerów, bezpośrednią wysyłkę do Klienta