Miękkie panele ścienne 3d WallMarket – instrukcja montażu i prezentacja biura klienta

Akustyczne miękkie panele ścienne 3d WallMarket cieszą się rosnącym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Często otrzymujemy od Was prośby o instrukcję montażu paneli ściennych 3d oraz prezentację wideo naszych paneli. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom, prezentując jedną z naszych ostatnich realizacji w biurze klienta.

WallMarket oferuje profesjonalną usługę montażu paneli

Nasze miękkie akustyczne panele ścienne 3d są bardzo chętnie montowane w biurach na terenie całej Polski. Oprócz produkcji paneli ściennych, postanowiliśmy rozwinąć naszą działalność o dodatkową usługę montażu paneli bezpośrednio u klienta. W tym celu zaufaliśmy firmie flooryda.pl, która posiada ponad 12-letnie doświadczenie w montażu wykładzin, posadzek podłogowych i paneli ściennych. Już pierwsza realizacja robi ogromne wrażenie, co możecie zobaczyć poniżej.

Akustyczne panele ścienne 3d Heksagon – montaż i prezentacja

Na prezentowanych filmach możecie zobaczyć naszą najnowszą realizację. Po otrzymaniu wszystkich niezbędnych informacji dotyczących wymiarów ścian, zaproponowaliśmy klientowi nasz projekt, który został zaakceptowany. 

Kierując się identyfikacją wizualną firmy klienta, wykorzystaliśmy miękkie panele ścienne 3d Heksagon w dwóch kolorach: jasnoszary oraz lazurowy w 3 grubościach: 2,5 cm, 3,5 cm oraz 4,5 cm. 

Jak widać na filmach, efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania! Efekt 3d nadaje ścianom wyjątkowy efekt oraz skutecznie wygłusza pomieszczenie, co było bardzo istotne dla klienta.

miękkie panele ścienne 3d wallmarket
miękkie panele ścienne 3d wallmarket
akustyczne miękkie panele ścienne 3d wallmarket

Jak zamontować akustyczne miękkie panele ścienne 3d WallMarket?

Aby zamontować miękkie panele ścienne 3d na ścianie wystarczy klej montażowy widoczny na materiale wideo. Polecamy na przykład klej Tytan Classic fix, gdyż z naszego doświadczenia możemy potwierdzić, że skutecznie i szybko wiąże panele ze ścianą. Wystarczy nanieść klej po obrysie panelu, najlepiej ok 1 cm od krawędzi dookoła panelu, a także przez jego środek. 

Oprócz instrukcji wideo zapraszamy do przeczytania szczegółowej instrukcji w zakładce Montaż akustycznych miękkich paneli ściennych 3d WallMarket.

Jak zamówić miękkie panele ścienne 3d WallMarket?

W przypadku zamówień detalicznych polecamy przejść bezpośrednio do sklepów naszych partnerów, które znaleźć można na naszej stronie w zakładce Gdzie Kupić

Jeśli podoba się Państwu projekt i chcą zamówić nasze miękkie panele ścienne 3d WallMarket do biura, hoteli i innych pomieszczeń użyteczności publicznej w większych ilościach, to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Niebawem opublikujemy kolejne nasze realizacje. Zapraszamy do zakupów.