WallMarket partnerem Droplo!

WallMarket to polski producent miękkich paneli ściennych 3d, które cieszą się rosnącym zainteresowaniem wśród klientów detalicznych i hurtowych. Niedawno informowaliśmy, o rozpoczęciu współpracy z platformą Sky-Shop. W związku z dynamicznym rozwojem informujemy, że rozpoczęliśmy również współpracę z platformą Droplo!

WallMarket rozpoczyna współpracę z Droplo

Droplo to jedna z największych platform B2B dla e-commerce w Polsce. Umożliwia szybką integrację sklepów z producentami i hurtowniami. Naszą ofertę kierujemy z myślą o partnerach, którzy są zainteresowani sprzedażą naszych produktów – zarówno hurtową jak i poprzez dropshipping. Współpraca z Droplo to szereg korzyści, z których warto skorzystać.

WallMarket Panele ścienne 3d Heksagon – przykładowa inspiracja

Korzyści integracji WallMarket z platformą Droplo

Jako producenci miękkich paneli ściennych 3d WallMarket umożliwiamy naszym partnerom automatyczną integrację. Co to oznacza? Jeśli korzystają Państwo z Droplo i chcą rozpocząć sprzedaż naszych produktów, to udostępniamy plik XML, dzięki któremu można błyskawicznie zaimportować wszelkie niezbędne informacje, które umożliwią błyskawiczną sprzedaż. Za pośrednictwem Droplo mogą Państwo skorzystać z gotowych opisów naszych produktów, profesjonalnie wykonanych zdjęć produktowych oraz przykładowych aranżacji naszych paneli na ścianie. Otrzymają Państwo również aktualny dostęp do cennika oraz dostęp do stanów magazynowych.

Wszelkie informacje udostępniane przez WallMarket za pośrednictwem Droplo mogą Państwo zaimportować zarówno na swój sklep internetowy, jak również platformy market place typu Allegro. Wszelkie informacje dotyczące dodatkowych integracji można znaleźć pod tym adresem. W przypadku dodatkowych pytań dotyczących współpracy zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.